English
Česky

Luděk Štěch píše z Japonska, 3. část

13. listopadu 2014

Pojďte se podívat na to, jak pokračuje naše výprava do Japonska...

Dnes ráno jsme navštívili znovu chovatele Oofuchi, potom  Marusaka, Chogoro, Yamazaki, Miyatora, Kóda, Conias a Maruhiro. Počasí vypadalo v raních hodinách velmi slibně, ale po obědě začalo dost silně pršet. Ale i přesto se místy naskytla pěkná podívaná do krajiny,  i když  objektiv občas zasáhla nějaká ta kapka vody. Sice se dost ochladilo, ale zážitky  a vyhřáté "Koihausy"  daly na nepřízeň počasí zapomenout.

U Oofuchi a Chogoro jsme  zase něco přikoupili (viz foto Koi) a hned se nám lépe obědvalo (tentokráte jsme ochutnali velké krevety). Odpolední  program nevybočoval z obvyklých návštěv chovatelů, přičemž s některými z nich jsem měl možnost diskutovat  o rozdílech chovu Koi u nás a tady v Japonsku ( Yamazaki). Japonština, kterou se již léta učím, se v praxi vždycky velice dobře hodí. Ještě několik podvečerních nákupů (Ginrin Goshiki - Conias) a následuje cesta do další rybí restaurace na večeři...

  Chogorofarm má Platin Ogon opravdu nejlepší  Platinum Ogon - Chogoro  Oběd  I u nás známé Kaki právě dozrává téměř na každé zahradě  Většina rybníků (Ike) je již slovena  I když silně prší, je stále se na co dívat...  Ginrin Goshiki - Conias  Rukusai u Maruhirosan  Yamasan (Ymazaki) se zase zajímal o naše způsoby chovu Koi  Kohaku a Kinki Utsuri - Oofuchi  Oofuchi  Okolí farmy Oofuchi Večeře už se vaří, tedy griluje  Tak už je to tady!Od dobrého jídla a špičkových Koi Vás všechny opět zdraví Luděk Štěch, váš průvodce světem Nishikigoi.

Pokračování příště...

autor: stachsw.cz   design: Jan Junek
Ornafish
Alcedor facebook