English
Česky

Japonsko jinak 7.

3.únor 2016

Oblast Niigata, býčí zápasy, výstup na Nokogiri jamu...

   Niigatu, oblast chovu kaprů koi nemůžeme přeskočit i když pro tentokrát činností kolem ryb bylo méně.

   Po krátké procházce v okolí Ojiye jsme se dostali na finále tradičních býčích zápasů. Žádná krev nestříkala. Býci se přetlačovali v aréně z jedné strany na druhou.  Sice jsme nepochopili který vyhrál, ale i tak to byl velký zážitek. Majitelé býků byli často chovatelé kaprů koi.

   Další den jsme vyrazili na horu Nokogiri jamu. Z výšky cca 250mnm do 765mnm. Výstup plánovaný cca 2hodiny, sestup 1hodinu. Teplo a vlhko s námi udělalo své.

   Na závěr pár snímků z chrámu, hradu a suché zahrady v Nagaoce.

  

Okolí OjiyeOkolí OjiyeOkolí OjiyeOkolí OjiyeOkolí OjiyeOkolí OjiyeBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyBýčí zápasyNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaJaponec s ochranou proti hmyzuNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaNokogiri jamaVrchol Nokogiri jamaNokogiri jamaVrchol Nokogiri jamaNokogiri jamaPřed chrámem v NagaocePřed chrámem v NagaoceChrám v NagaoceChrám v NagaoceChrám v NagaoceChrám v NagaoceHrad v NagaoceHrad v NagaoceSuchá zahrada u hradu v NagaoceSuchá zahrada u hradu v NagaoceSuchá zahrada u hradu v Nagaoce

Hezký den přeje Eva Štěchová

Tel.č.: 607671819

E-mail: stechova@alcedor.cz

autor: stachsw.cz   design: Jan Junek
Ornafish
Alcedor facebook